סטודיו הנקין-שביט

"כמו תמיד בפרויקטים שלהם, צוות הנקין שביט פורץ את הגבול בין אדריכלות ועיצוב ויוצר חלל המשלב את עיצוב הפנים עם סביבתו" Architectural Digest

עירית הנקין וזהר שביט ייסדו את הסטודיו לעיצוב הנקין-שביט ב-2005. שניהם סיימו תואר ראשון ב-HIT, בהצטיינות נשיא המכון. עבודותיהם של הנקין-שביט מושפעות רבות מהסביבה והטבע ושמות דגש רב על החיבור בין עיצוב הפרויקט לבין המקום. הסטודיו מוכר ביכולתו התכנונית ליצירת איזון מדויק בין התכנון האדריכלי לעיצוב הפנים, מאמין בחיבור החזק בין פנים החלל לחוץ, תוך שימוש בתפיסה אדריכלית מודרנית והתייחסות לסביבה אורגנית ולתנאי השטח הגיאוגרפים. הסטודיו מאמין שעיצוב חלל אינו נגמר בקירותיו, המבט החוצה תמיד מוביל את התנועה והפרוגרמה הנבנית.

עבודת הסטודיו על מגוון הפרויקטים הייחודית שלו, משפיעה וסוחפת אחריה בוגרי אוניברסיטאות באדריכלות ועיצוב פנים מרחבי העולם. צוות הסטודיו מביא לכל פרויקט וחלל מקוריות ורעננות המשקפת את הייחודיות האנושית שבו. הנקין-שביט מאמינים במגע אישי, בו החומר והצורה מעוצבים באופן טבעי ונצחי ומספקים ביטוי אלגנטי וייחודי למגורים, תוך התייחסות אישית לצרכיו של כל לקוח ולקוח.

העיצובים של סטודיו הנקין-שביט הוצגו ברבים מהמגזינים המובילים ברחבי העולם כולל Architectural Digest, Coveted Magazine, Elle Décor, Dwell, Domus, בספרי עיצוב (Braun, Ifeng Space) ובכתבות רבות ברשת.